ЧОМУ візажисти радять ВІДВІДУВАТИ КОСМЕТОЛОГА ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВИ ПЛАНУЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА МАКІЯЖ ПЕРЕД ВАЖЛИВИМ ПОДІЄЮ У ВАШОМУ ЖИТТІ?

ЧОМУ візажисти радять ВІДВІДУВАТИ КОСМЕТОЛОГА ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВИ ПЛАНУЄТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА МАКІЯЖ ПЕРЕД ВАЖЛИВИМ ПОДІЄЮ У ВАШОМУ ЖИТТІ?
Макіяж - це невід'ємний атрибут на важливий захід, будь це День народження, весілля або інші свята, на яких потрібно виглядати бездоганно! Найчастіше перед важливою подією ми звертаємося до професійних візажистів і це правильно! Але дуже часто більшість жінок не задоволені результатом роботи майстра! А це в свою чергу стрес, розчарування. Начебто майстер професіонал і роботи його бачили, вони теж на вищому рівні, але виникає питання: «А чому на мені макіяж виглядає не так добре, як на інших?»
Проблема, з якою стикається кожна друга жінка - це невдалий макіяж, макіяж який надає вік і робить зморшки ще більш виражені, тональні засоби згортаються! Насправді провини візажиста тут немає, яку б дорогу косметику не завдавав майстер, не залежно, скільки в нього досвіду, якщо шкіра раніше не знала, що таке професійний догляд. Що таке елементарно чистка обличчя, говорити про те, що макіяж буде ідеальним, і Ви буде виглядати, як зірки з обкладинки журналу, то такого не буде!
Всі ми дивимося телевізор, відео в ютубі, статті в інтернеті, де багато є інформації про те, як правильно наносити макіяж, яку косметику використовувати, як правильно вибрати хорошого візажиста і так далі. Але не враховуємо один найважливіший нюанс, що інформацію, яку ми знаходимо, вона має на увазі, що шкіра підготовлена, доглянута. І тому, на доглянутою шкірі, навіть не дорога напівпрофесійна косметика лежить добре.
Саме тому візажисти завжди радять своїм клієнтам, перед професійним макіяжем відвідати косметолога і підготувати шкіру. У розумінні підготовки може входити: чистка обличчя, карбоксітерапіі, мікрострумова терапія, безьінекціонная мезотерапія, RF-ліфтинг і ряд інших процедур. Кожна з цих процедур має ряд переваг і залежно від проблем і бажання клієнта вибирається одна з процедур.
Якщо вік до 30 років - то найчастіше це чистка обличчя і карбоксітерапіі, якщо від 30 і до 45 років, то це мікрострумова терапія та інші процедури спрямовані на розгладження зморшок, вирівнювання тону особи, поліпшення овалу обличчя, усунення набряків і мішків під очима. Якщо є можливість можна навіть пройти курс процедур, що б зафіксувати досягнутий ефект.
Найчастіше рада візажиста не сприймають всерйоз, адже найчастіше підготовка особи в косметолога дорожче, ніж сам макіяж. Але незважаючи на це - це того варте! Якщо у Вас виникли питання або Ви хочете проконсультуватися, ТЕЛЕФОНУЙТЕ на номери телефонів зазначених в контактах або пишіть в будь-який зручний для Вас спосіб!

Українська