Карбоксітерапія - ШВИДКИЙ ШЛЯХ ДО КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ!

Всі ми хочемо виглядати красиво і завжди залишатися молодими. І саме це прагнення і бажання змушує нас діяти і приймати рішення з приводу правильного догляду за обличчям і тілом. Як показує статистика 70% людей, все ж дають перевагу апаратним і неінвазивним методиками по омолодженню й оздоровленню шкіри. І однією з найбільш безпрецедентних методик для видимого поліпшення якості шкіри, вираженого ліфтингу і зволоження є - карбоксітерапія!
Неінвазивна карбоксітерапія - ЩО ЦЕ?
Це повноцінна терапевтична система відновлення внутритканевого дихання і функцій клітин шкіри, заснована на внутрішньошкірне введення молекулярного СО2. Дана процедура вже давно застосовується при лікуванні трофічних порушень і застійних процесів в шкірі. В естетичній медицині цей метод став застосовуватися зовсім недавно, але вже встиг зарекомендувати себе з найкращого боку.
ПЕРЕВАГИ карбоксітерапіі
З віком наші судини слабшають, а через стреси, погану екологію, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички і ряду інших зовнішніх і внутрішніх факторів. Наші клітини відчувають сильне кисневе голодування. Результат - передчасне старіння, різні збої на клітинному рівні, застійні явища, втома шкіри. Основна функція карбоксітерапіі - це перш за все поліпшення кровообігу в тканинах і збільшення доставки кисню. Під час процедури посилюється кровообіг, що сприяє більш швидкому виведенню продуктів життєдіяльності зі шкіри. Це призводить до збільшення еластичності, зменшення кількості зморшок і є профілактикою старіння, а також стимулює вироблення колагену.
РЕЗУЛЬТАТИ  карбоксітерапіі
- стійкий ліфтинг-ефект;
- усунення в'ялості шкіри;
- зменшення мімічних зморшок;
- глибоке очищення;
- позбавлення від комедонов і гіперкератозу;
- звуження пор;
- очищення сальних проток;
- зволоження та живлення шкіри;
- зменшення набряклості;
- профілактика постакне і купероза;
- активне оновлення клітин і вирівнювання тону шкіри;
- усунення ознак фотостаріння і гіперпігментації.
Якщо, Ви бачите на Вашому обличчі  втому, тьмяний колір шкіри, дрібні зморшки, сухість або ж інші явно виражені проблеми - значить це процедура саме те, що Вам потрібно. Важливо правильно і професійно доглядати за своєю шкірою змолоду, тоді і в думках не буде використовувати ін'єкційні методи боротьби зі старінням !!!

Зацікавила дана процедура ТЕЛЕФОНУЙТЕ !!!

Картинка: