Професійні косметологи вважають, що двох думок бути не може: чистка обличчя потрібна всім без винятку!

Як показує статистика, і моя власна практика найчастіше відвідування косметолога починається з найбільш затребуваною і необхідною процедури «Чистка особи». І найбільше запитань виникає саме по цій темі. Я думаю з упевненістю можна сказати, що чистка обличчя найпоширеніша процедура у косметолога. Тому в цій статті я вирішила висвітлити найпопулярніші питання про чищення особи.

Професійні косметологи вважають, що двох думок бути не може: чистка обличчя потрібна всім без винятку!

 

Але тут важливо враховувати свій тип шкіри і підбирати вид чистки і її періодичність не по інтернету, а у косметолога. Твердження про те, що від чищення розширюються пори і забруднюються швидше, помилково, як і те, що після навіть однієї чистки особи доведеться повторювати процедуру постійно. Такий залежності немає. Справа тут зовсім в іншому, після якісної чистки з'являється відчуття свіжої, чистої, «дихаючої» шкіри і після таких відчуттів хочеться підтримувати шкіру в такому ж стані, і саме тому багато жінок роблять чистку регулярно.

Всі ми знаємо, що чистка обличчя це перший етап турботи про красу і здоров'я шкіри. Адже саме нашому особі доводиться щодня боротися з негативним впливом пилу, сонця, вітру, що в наслідок, часто забиваються пори, шкіра перестає повноцінно «дихати», старіє, з'являються прищі і вугрі - і без якісної чистки особи просто не обійтися!

Тому що завдяки правильному чищенню особи, можливо повне її очищення від бруду і пилу, відмерлих клітин і шкірного сала. Також, після чистки обличчя стає більш свіжим, здоровим, вирівнюється тон, звужуються пори. Саме тому чистка обличчя є найбільш необхідною та популярною процедурою в косметології. Її необхідно робити не тим, хто бореться з висипом вугрів і чорними точками, але й тим потрібна дана процедура в кого є прищі. Для жінок, дівчат, чоловіків, хлопчиків, які піклуються про своє обличчя, процедура чистки просто необхідна.

Кому потрібна чистка обличчя? Для того щоб було зрозуміло, чому професійне чищення особи періодично необхідна всім і кожному, приведу Вам кілька вагомих аргументів.

Природне зволоження шкіри відбувається в каналах, які на поверхні ми бачимо як пори. Усередині кожного такого каналу міститься якийсь «сальний мішечок», який продукує жир. При сухій шкірі - сальні залози виробляють недостатню кількість сала для того, що б підтримувати водно-ліпідний баланс шкіри. Коли шкіра нормальна - це говорить про те, що сальні залози виробляють оптимальний оббьем підшкірного сала. І коли жирна шкіра - це ясна річ велич вироблення сала в фолікулах.

Жирна шкіра - у косметолога це «Божий Дар» - вона щільніша, пружна, і набагато пізніше старіє. Але якщо не правильно доглядати за жирною шкірою, то це вже не дар, а кара Божа! Коли під впливом тих чи інших факторів канал, що виводить жир, забивається ( «чорні точки, комедони»), можливі два варіанти розвитку подій. Коли вироблення сала сальними залозами замедленна, що виводять функції можуть просто припинитися (це характерно для сухої шкіри, з часом вона може стати дуже сухою і збезводненої). При надлишкової виробленні сала, що типово для жирного типу шкіри, виникає запальний процес в фолікулі. Зовнішнє прояв даного процесу - прищі. Вугрі - це сигнал лиха організму, ігнорування якого може дорого коштувати. Таким чином, очевидно, що забуті пори негативно позначаються як на сухій, і на жирній шкірі.

Багато хто вважає, що в період статевого дозрівання вугрі - звичайне явище. «Прищаві підлітки» - так іноді говорять про неповнолітніх молодих людей. Насправді підліткам зовсім не повинно бути «прищавими». І як любить говорити старше покоління, * переросте *, тільки в даному випадку варто зауважити, що поки переросте, то можуть утворитися і вторинні плями і рубці, що в наслідок дуже важко виправити. Під впливом «гормональної революції» шкіра часто сильно активізує сальну секрецію, фолікули не справляються зі зрослим тиском, пори закупорюються, виникають вугри. І для того, що б не виникало, цих всіх наслідків, бажано періодично відвідувати косметолога і не використовувати без призначення всіх можливих підсушують кошти, які не завжди допомагають, а іноді і погіршують ситуацію.

«Нормальною» шкіри зараз практично немає ні у кого. Найчастіше шкіра комбінована: це може бути нормальна + суха або ж нормальна + жирна. Також хочу відзначити, що на сьогоднішній день у багатьох шкіра побуває в стані чутливості. Але при регулярному якісному професійному очищенні (в середньому раз в квартал, якщо немає особливих проблем) природні функції шкіри відновлюються. Це актуально і для жінок, і для чоловіків, і для юних дівчат і хлопчиків, і для літніх. Слоган «чистота - здоров'я - краса» поки що ніхто не відміняв.

Як часто потрібно робити чистку особи? Це залежить від стану Вашої шкіри. Для жирної, сильно забрудненої шкіри варто проводити процедуру очищення раз на місяць. Для нормальної шкіри досить раз в квартал, а для сухої шкіри буде достатньо раз на півроку.

5 незаперечний факт, ЧОМУ ПОТРІБНО РОБИТИ чищення!

  1. Після професійної чистки, інші салонні процедури мають набагато кращий ефект і результат видно вже після першої ж процедури;
  2. Очищене обличчя - це основа бездоганного макіяжу;
  3. Шкіра після чистки краще стає більш гладкою і має свіжий і здоровий зовнішній вигляд;
  4. На чисту шкіру незрівнянно лягає засмага;
  5. Тональний крем і пудра лягають на чисту шкіру рівніше, і виглядає більш природно.

 

Українська