ЩО ТАКЕ Мікротокова терапія? ЧОМУ МЕНІ ПОТРІБНА ЦЯ ПРОЦЕДУРА?

ЩО ТАКЕ мікрострумової терапії? ЧОМУ МЕНІ ПОТРІБНА ЦЯ ПРОЦЕДУРА?
Кожна дівчина і кожна жінка мріє завжди залишатися гарними але, як відомо час йде, і ми змінюємося і не завжди в кращу сторону. А так хочеться виглядати молодо і красиво завжди, незалежно від віку. І вихід є! На сьогоднішній день сучасні технології дозволяють нам не тільки поліпшити стан нашої шкіри, але і контролювати процес старіння шкіри. І одна з найпопулярніших і затребуваних процедур на сьогоднішній день, яка усуває зморшки, бореться з пігментацією, відновлює тонус м'язів, покращує колір шкіри, покращує кровообіг, лімфовідтікання, відновлює овал обличчя і найголовніше стимулює вироблення власного колагену - це мікрострумова терапія!
ЩО ТАКЕ мікрострумової терапії?
Мікрострумова терапія - це комплексний метод впливу на організм модульовані імпульсами електричного струму сверхмалой амплітуди. Діапазон частот мікрострумів від 0.1 до 300Гц з наявністю частотної інтерференції, який знижує звикання тканин до мікрострумову впливу.
Дія ВІД ВОДЕСТВІЯ мікрострумами
- Мікроструми м'яко впливають на епідерміс, дерму, підшкірно-жирову клітковину, судини, м'язи, стимулюючи реполяризацию клітин, виведення великих грубодисперсних білків, амінокислот, ліпідів, видалення продуктів обміну речовин за рахунок м'якого лімфодренажного дії.
-Також, мікроструми мають протизапальну, дезінтоксаціонное дію, нормалізіруеться робота сальних залоз шкіри обличчя, що дуже важливо при жирній шкірі, себореї.
-Лімфоотток, здійснюваний мікрострумами, стимулює активність імунної системи, так як білкові компоненти, продукти розпаду жирів по струму лімфи переправляються в лімфатичні вузли. Відбувається руйнування оболонок жирових клітин і їх виведення з току лімфи.
-Мікротокі викликають м'яке тонізуючу дію на мімічну мускулатуру особи (апаратний міоліфтинг шкіри обличчя), створюються умови для синтезу нових колагенових і еластинових волокон, дефіцит яких з віком стає дедалі відчутнішими, утворюються зморшки.
ЧОМУ МЕНІ ПОТРІБНА ПРОЦЕДУРА мікрострумами?
Після 25 років рік за роком обмінні процеси в організмі людини починають працювати все повільніше, а це своєю чергою призводить до того, що м'язи втрачають свою форму, з'являється в'ялість і пноз, колір обличчя стає тьмяним, дуже часто з'являється набряклість під очима, пігментація, яскраво виражені зморшки, друге підборіддя, бульдогів щічки. І саме тому для того, що запобігти передчасному старінню шкіри, необхідно з 25 років раз на рік проходити курс мікрострумової терапії, з 30 років необхідно проходити курс два рази на рік. Потім, рекомендується проводити підтримуючі сеанси 1 раз на місяць.
Хочете записатися на консультацію до косметолога заходите в «Контакти» і телефонуйте, бронюйте час. Консультація фахівця - БЕЗКОШТОВНО !! Хочете детальніше дізнатися інформацію про мікрострумами заходите в розділ "Апаратні процедури".

Українська