Відгуки

Коментарі

Марина
Робила мікротокову терапію дуже сподобалось, підтянулось підборіддя і сама шкіра стала не така пориста і жирна, також робила золоту маску, теж сподобалось. Рекомендую)))
Лариса
Користуюсь послугами студії косметології з моменту її відкриття. Дуже подобається атмосфера, привітний колектив та чистота. Косметолог Жанна завжди дає консультації по догляду за шкірою та підбирає засоби для цього по типу шкіри. Ходжу на чистку обличчя і мікротокову терапію, пресотерапію та ін. Процедури дійсно дають результат, що свідчить про якісну косметику та професіоналізм косметолога. Спектр послуг досить широкий. Дуже все подобається, рекомендую!
Виктория
Делала процедуру РФ, по удалению растяжек, растяжки были старые, очень большие и ярко выделялись, но уже после первой процедуры я заметила прогресс, они начали светлеть и заживать, те что маленькие вообще пропали, очень благодарна за хорошую и качественную работу косметолога Жанны и администратора Ирину ❤️буду и дальше посещать процедуры
Светлана
С мая прошлого года являюсь клиентом вашей студии и ни разу не пожалела. Жанна мастер своего дела: поможет подобрать процедуры, подходящие вашему типу кожи, даст совет для домашнего ухода за кожей лица и тела. Ирина приятная и внимательная девушка администратор. Ходила на лечебный массаж к Денису. До этого у меня ещё никогда не было крепатуры после массажа. Симптомы прошли и сейчас чувствую себя отлично. Вместо 10 сеансов (как это бывает обычно) мне было достаточно 6. Спасибо вам за то, что делаете нас красивее и здоровее ❤️
Ирина
После открытия Студии косметологии и эстетики тела со всем комплексом услуг, которые каждый раз расширяются,ухаживать за собой стало одно удовольствие.Косметолог Жанна и вся ее команда предоставляет не только качественные аппаратные услуги высокого уровня для лица и тела,которые решили многие мои проблемы,но и высокий уровень обслуживания с приятной обстановкой,чистотой и выгодными акциями,а после возможности приобретать косметику профессионального ухода,теперь пользуюсь ею и дома.Рекомендую.
Алла
Робила чистку обличчя, процедура не з приємних, але результат класний) почервоніння до ранку зійшло) рекомендую)
Олена
Була на процедурах мікротокової терапії, електропорація і чистка обличчя. Дуже задоволена роботою і цінами. Якісна косметика, все гігієнічно, прекрасне відношення до клієнтіві високий професіоналізм Жанни. І що для мене надзвичайно цінне, - вона рекомендує тільки ті процедури, які тобі дійсно потрібні на даний момент, без нав’язування всього підряд. Однозначно рекомендую !!
Анна
Являють постійним клієнтом студії косметології та естетики тіла. Якістю послуг та ставленням до клієнтів більше ніж задоволена! Жанна завжди дасть слушну пораду і підбере саме ту процедуру, яка необхідна шкірі саме зараз. Я дуже задоволена знайомством з вами, дівчата! Ви чудова команда та справжні фахівці своєї справи! Дякую вам за гарну роботу!
Анастасія
Прохожу зараз сеанс мікротоків, результатом задоволена! Всього після декількох раз шкіра стала значно свіжішою, зволоженішою, темні кола менш помітні!Проходила також масаж у Дениса, дуже сподобалось!!!)

Коментувати

Файли мають бути меншими ніж 256 МБ.
Дозволені типи файлів: png gif jpg jpeg
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.